• Свеж
2xl Жолта Точка Голтри Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

2xl Жолта Точка Голтри Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс маица за Вратот На екипажот Со Бела Жолта Точка го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Жолта Точка Голтри отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата