• Свеж
Хаски Облоги Класичен Стил Серија Предниот Кат Облоги Црна Одговара 01-Форд Бегство, 01-Мазда Почит

Хаски Облоги Класичен Стил Серија Предниот Кат Облоги Црна Одговара 01-Форд Бегство, 01-Мазда Почит

DEN 1615.68
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите Облоги Во Класичен Стил Го Поставуваат Калапот За Автоматска Заштита На Подот. Одликувајќи Се Со Нашиот Солиден Изглед На Дијамантска Плоча И Дизајн На Форма, Овие Класични Облоги Нудат Заштита За Возила Кои Датираат Од 1970-Тите. нашиот процес на Дизајнирање на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење. Нашите ексклузивни Штипки за Престој помагаат вашите облоги да бидат безбедно поставени. Без доживотна кавга. За детали : /Заживот. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ТПЕ - Термопластичен Еластомер. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани. Одговара Изберете : 2001-2004 ФОРД БЕГСТВО 2001-2004 МАЗДА ПОЧИТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата