• Свеж
Декоративни Светла Природни Животни Серија Дрвени Орнаменти

Декоративни Светла Природни Животни Серија Дрвени Орнаменти

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Куршум Поени : 1. Симпатични животни декоративни светла создаваат свој свет за деца и им донесуваат имагинација. Ова е одлично решение за украсување на собата на вашето дете.2. Изработени од дрво и акрилни материјали со врвен квалитет, удобни бои и совршено совпаѓање на боите ги прават нашите украсни светла многу безбедни.3. ОВА LED осветлување може да се стави на ноќната маса. Обезбедува топло светло опкружување за вашето живеалиште.4. Безжично осветлување, практично и брзо за инсталирање.5. Тие се слатки, стилски и практични. Многу е погоден за детски ноќни светла или украси за дневна соба.Спецификации : Материјал : Акрилик, дрвена боја : боја на Слика : Околу 100g Size : пеликан светилка нишало 19*17*5cm, птица светилка нишало 18.5*14*5cm, волк завива светилка нишало 16*20*6.5 см, кит светилка нишало 20*10*5cmpacking листа : 1*Мала ноќ светлина 1. Симпатични животни декоративни светла создаваат свој свет за деца и им донесуваат имагинација. Ова е одлично решение за украсување на собата на вашето дете. 2. Изработени од дрво и акрилни материјали со врвен квалитет, удобни бои и совршено совпаѓање на боите ги прават нашите украсни светла многу безбедни. 3. ОВА LED осветлување може да се стави на ноќната маса. Обезбедува топло светло опкружување за вашето живеалиште. 4. Безжично осветлување, практично и брзо за инсталирање. 5. Тие се слатки, стилски и практични. Многу е погоден за детски ноќни светла или украси за дневна соба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата