• Свеж
Средношколски Мјузикл-Лого Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Средношколски Мјузикл-Лого Ѕид Постер со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овие Трендови Меѓународно Средно Училиште Музичко-Лого Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Нашата посветеност на квалитетен производ, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти е централна во позиционирањето на компанијата како главен лидер во овие категории на производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата