• Свеж
Лабрадор Ретривер Црна Со Божиќ Подароци Честитки И Коверти На

Лабрадор Ретривер Црна Со Божиќ Подароци Честитки И Коверти На

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Честитки И Пликови Пакет од 8 кој раса специфични Лабрадор ретривер уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќ . Оваа Честитка И Пликови пакет од 8 е од колекцијата Богатства На Каролина Снешко И Божиќни Подароци. Богатства Каролина Печатени Честитка Пакет. Ова е пакет од осум преклопени 5х7 картички и осум соодветни бели пликови. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Целосните уметнички картички во боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден наш домашен креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Ова е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Лабрадор Ретривер Црна Со Божиќ Подароци Честитки И Пликови Пакет на.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата