• Свеж
Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта На Вештерките Женски Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Дуксер Со Кружен Врат Со Долг Ракав Врвен Лесен И Удобен Црн 2xl

Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта На Вештерките Женски Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Дуксер Со Кружен Врат Со Долг Ракав

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта на Вештерките Женски Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Дуксер Со Кружен Врат Со Долг Ракав Врвен Лесен и Удобен Црн 2xlfeutaure : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Врв Мек, лесната ткаенина обезбедува исклучителна удобност за свеченостите на ноќта на вештерките. Лабавото, преголемо вклопување со паднати раменици овозможува лесно движење. Долгите ракави и тркалезното деколте нудат секојдневна покриеност. Плашлив печатен дизајн додава празничен талент За Ноќта на Вештерките. Совршен за трик или лекување, забави, опседнати куќи и многу повеќе. Добро се комбинираат со костими.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата