• Свеж
Кратка Фраза Проучување Архитектура Ѓердан Накит Вртежен Момент Кожа Јаже Приврзок

Кратка Фраза Проучување Архитектура Ѓердан Накит Вртежен Момент Кожа Јаже Приврзок

DEN 3168.00
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : големината на приврзокот е 2,0 см х 2,7 см ( ) и должината на ланецот 50 см+5 см (20 инчи+2 инчи)Класификација : Ѓердан, Накит, Приврзок Карактеристика : Рачно изработено црно кожено јаже, прилагодлива затегнатост. Паѓањето и дарежливиот дизајн на приврзоци е погоден за различни прилики за носење.Материјал : овој производ е изработен од квалитетен метал и кожа.Количина на пакување : 1 х ѓердановој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Кратка Фраза Проучување Архитектура Ѓердан Накит Вртежен Момент Кожа Јаже Приврзок.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата