• Свеж
Отербо Дефанзивец Носење Случај За Google-Pixel 5 - Црна

Отербо Дефанзивец Носење Случај За Google-Pixel 5 - Црна

DEN 1039.20
Стока
Достапно е за нарачката

Случај За Носење Бранител на отербокс (Футрола) За Паметен Телефон - Отпорен На Црно Абење, Отпорен На Капки, Порта Отпорна На Прашина, Порта Отпорна На Нечистотија, Отпорна На Удари, Отпорна На Кинење, Отпорна На Удари, Порта Отпорна На Влакненца, Внатрешност Што Апсорбира Удар, Порта Отпорна На Затнување, Отпорна На Гребење - Синтетички Гумен Капак, Поликарбонатна Школка - Клип За Појас, футрола играјте напорно и работете напорно Со доверба Кога Ќе Им Овозможат На Вашиот Телефон со бранител серија, Солиден Пиксел? 5 " случај. / Отпорен На Абење, Отпорен На Капки, Порта Отпорна На Прашина, Порта Отпорна На Нечистотија, Отпорна На Удари, Отпорна На Кинење, Отпорна На Удари, Порта Отпорна На Влакненца, Внатрешност Што Апсорбира Удар, Порта Отпорна На Затнување, Отпорна На Гребење - Синтетички Гумен Капак, Поликарбонатна Школка - Клип За Појас, Футрола.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата