• Свеж
Познатиот Чипс Од Слатки Кисели Краставички На Дејв, тегла фл оз

Познатиот Чипс Од Слатки Кисели Краставички На Дејв, тегла фл оз

DEN 92.16
Стока
Достапно е за нарачката

Препуштете се на вкусноста на Познатиот Чипс Од Слатки Кисели Краставички На Дејв. Овие кисели краставички се совршена мешавина на вкусови за да испорачаат бранови на слатка, солена добрина. Спарете ги овие чипсови со кисела краставица со сендвичи, виршли, хамбургери или уживајте како крцкава закуска! Ниски јаглехидрати, масти и само 30 калории по порција, тие се лекување без вина. Изработени од рачно избрани билки, зачини и природни вкусови, Познатите Чипсови Од Слатки Кисели Краставички На Дејв го прават секој оброк легендарен. 24 мл Тегла Од Познатиот Чипс Од Слатки Кисели Краставички На Дејв. Мешавина од слатки и солени рачно набрани билки и зачини. Без вина со секоја порција без маснотии со само 30 калории. Најдобро на Сендвичи, Виршли и Хамбургери. 14 порции по Тегла. Без Глутен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата