• Свеж
Сонцето Опашка Сирена Аурора Бореалис Бикини, Големина Дете Л

Сонцето Опашка Сирена Аурора Бореалис Бикини, Големина Дете Л

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Ќе ви се допадне спортскиот, симпатичен изглед на нашите костими за капење во скала сирена дизајнирани совршено да одговараат на нашите опашки од сирена. Проверете ги нашите други огласи за да ги видите соодветните опашки на сирена. Младиот и полноправен сирени, исто така, ќе уживаат во шарената ткаенина што се протега. Горниот дел има ремен околу вратот и ремен околу грбот за голема поддршка и прилагодено вклопување. Врвот, исто така, има широк опсег под градите за да го држи горниот дел на место и да додаде удобност. Дното за пливање во стилот на хипстер е убаво, удобно и без влечење! Одете на плажа или базен со стил со овие симпатични костими за капење мајка и ќерка. Премиум ткаенина за костими за капење со 4-насочно истегнување (80% Полиестер, 20% Спандекс). Хипстер-фит пливање дното со еластични половината и нога отвори. Супер-брза испорака и одлична услуга за клиенти од Сирена Со Опашка Од Сонце.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата