• Свеж
Тркалезна треска - вие сте сакани

Тркалезна треска - вие сте сакани

DEN 351.84
Стока
Достапно е за нарачката

Цврст не'рѓосувачки челик 4мм удобност вклопување во метеж - Вие сте сакани - Цврст не'рѓосувачки челик - ширина од 4мм - 8 -инчни дизајни со розови кутии, произведуваат и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по прифатливи цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата