• Свеж
Конектор за машина за перење од не'рѓосувачки челик, линија за снабдување со машини за миење докази

Конектор за машина за перење од не'рѓосувачки челик, линија за снабдување со машини за миење докази

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Внимание на сопствениците на домови и водоводџии : Зачувајте ги трошоците за инсталација, замена и поправка со цревото за машина за перење Flexcraft. Произведено со супер-работна сила и од највисок квалитет на материјали, овие две црева ќе пренесат топла и ладна вода во вашиот мијалник брзо и ефикасно. Тие ќе истражат преку екстремна температура, притисок и безброј часови на употреба. Пука-докажан! ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov Комбо пакет : Заштедете пари со нашите супер економични 2 пакети машини за машина за перење еден за топла и една за студ. Доказ за пукање : Цревото за снабдување со машина за перење е изработено од супер висока јачина на затегнување плетенка од не'рѓосувачки челик. што ја штити ПВЦ внатрешната цевка, обезбедувајќи максимален притисок и перформанси. Универзално вклопување : цревото има 3/4 кај женски X 3/4 во женски навои на цревото и е компатибилно со повеќето машини за перење и резервоари за вода. Лесна инсталација : Брз и лесен процес на инсталација, не е потребно алатки или лемење. Сертификација : UPC овластен, без олово.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата