• Свеж
Sumn Industries Chubby Булдог Портрет Старо кучиња шарм црно кафеава wallидна плоча, 19, дизајн на Georgeорџ Дајченко

Sumn Industries Chubby Булдог Портрет Старо кучиња шарм црно кафеава wallидна плоча, 19, дизајн на Georgeорџ Дајченко

DEN 607.84
Стока
Достапно е за нарачката

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Georgeорџ Дијахенко.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата