• Свеж
Едноставно Дејзи 16 16 Геометриска декоративна перница

Едноставно Дејзи 16 16 Геометриска декоративна перница

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил. Едноставно маргаритка 16 "x 16" геометриска декоративна перница : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата