• Свеж
Без граници јуниори чипка со висок низок фустан, големини xs-xxxl

Без граници јуниори чипка со висок низок фустан, големини xs-xxxl

DEN 328.00
Стока
Достапно е за нарачката

Посебна ноќ надвор? Убијте го без ниско ниво на чипка со ниски граници. Доволно шик за голем настан со чипка од чипка и супер-меко вкусно плетено здолниште, овој фустан исто така може да изгледа опуштено и секојдневно .. сето тоа е во додатоците. Образените чаши од градник и прилагодливите ленти обезбедуваат поддршка, само-десно вклопување. Само на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опремена со каросерија; Опуштено здолниште. Должина : високо-низок фустан; 34 ”долг од центарот на задниот врат за големина M. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕНЦИЈА; чипка тело; појас на половината; Владото плетено здолниште со високо-ниско полите. Нечистотија на јуниори со висока ниска фустан од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата