• Свеж
Дизни принцези Девојки со долги ракави со долги ракави и панталони за пижами, 2 парчиња, големини 4-12

Дизни принцези Девојки со долги ракави со долги ракави и панталони за пижами, 2 парчиња, големини 4-12

DEN 271.68
Стока
Достапно е за нарачката

Тијана, Рапунзел, Мулан, Снежана и Ариел се тука за да донесат малку стил на Дизни и удобност до спиење со овој симпатичен сет на пижами од 2 парчиња Дизни принцеза, во кој има пријатно врвот на долги ракави и панталони што одговараат за лесен стајлинг. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на панталони : Повлечете стајлинг со еластична лента за половината за дополнителна удобност. © Дизни, сите права се задржани. Дизни принцеза со долги ракави со долги ракави и панталони пижами поставени за девојчиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата