• Свеж
2pk. Килим за бања со глава на меморија, лаванда, 17 23

2pk. Килим за бања со глава на меморија, лаванда, 17 23

DEN 431.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опкружете се со спа-како луксуз на главната меморија за бања со пена поставена во лаванда, достапен во големина 1'4 x 1'9. Трајно дизајниран, оваа матка за бања е направена со отпорен на дамка 100% полиестер куп на база на мемориска пена и е поддржана со безбедноста на нашата поддршка за отпорна на лизгање. Одликувајќи се со модерна виолетова нијанса, оваа луксузно мека килим за бања нуди пријатна облак од удобност под нозете. 2pk. Килим за бања од пена, лаванда.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата