• Свеж
Карастански килими Клавале ванила 9 '6 12' 11 Област килим

Карастански килими Клавале ванила 9 '6 12' 11 Област килим

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Килими на Карастан, Клавале ванила 9 '6 "x 12' 11 " Површински килим Еко-пријателски материјали : Направени од 100% рециклиран полиестер со поддршка од латекс, оваа област на површина нуди супериорна јачина на отпорност на дамки и јасноста на бојата, додека истовремено одржува истовремено, истовремено и одржувајќи ја истовремената јасна јасност во боја, додека истовремено одржува и одржување Супер меко чувство, фиксна форма и прецизно поставување. Одличен избор за области со голем сообраќај и домаќинства со деца и миленичиња . кадифен куп : Високиот кадифен куп нуди луксузно густо и раскошно меко чувство под нозете, што носи раскошна здружение на кој било простор . лесна грижа и чиста : лесна до чиста површина, ја одржува оваа област килим привлечна за наредните години. Едноставно, испразнете редовно, самото место чисто со решение на благ детергент и вода, или чиста професионално кога е потребно . : Како дел, најголемиот производител на килими во светот, производите на Карастан килим нудат 1 -годишна гаранција за дефекти во производство и гордо увезени материјали .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата