• Свеж
Чуда нација момчиња реверзибилна ватирана и капа за корпа за фау Шерпа

Чуда нација момчиња реверзибилна ватирана и капа за корпа за фау Шерпа

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Време е да излезете на отворено! Оваа реверзибилна капа од корпи од Wonder Nation е суштинско значење за сезоната. Кул ватирана ткаенина од едната страна и пријатна факс Шерпа од друга страна, тој може да ја носи секој ден во неделата - без оглед што носи времето. Спарете го со неговиот омилен обичен изглед, од шорцеви до панталони. Само на. Материјал : ткаена страна : 100% најлон; Фаукс Шерпа страна : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете. Карактеристики : Реверзибилна, со faux sherpa од една страна и ватирана ткаена ткаенина од друга страна. Момци за реверзибилна капа од корпи од Wonder Nation.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата