• Свеж
Американски честитки за роденденска честитка за еднорог, брои, 6 8,75

Американски честитки за роденденска честитка за еднорог, брои, 6 8,75

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Направете ја нејзината ден искра со симпатична роденденска картичка украсена со сјајна призматична фолија и меко стадо! Оваа уникатна, картичка за умирање има прилично розово и бело пони подготвено да се приклучи на забавата со нејзината капа за роденденска забава и балон. Симпатичните цветни уметнички дела го украсуваат предниот и внатре во картата. Спарена со срдечна порака што ќе ја сака, тоа е забавен и чуден начин да му посакам на роденденската девојка многу loveубов и среќа! Американски честитки нуди исклучителни честитки, производи за обвивка за подароци и производи за славење за да можете да се поврзете на начини што одговараат на вашата личност и автентичен стил. Предната порака е празна. Внатре во пораката : Ја ставате искрата во искри и светло во осветленост, исто така, го ставате сјајот во блескаво и сјаете во сè што правите! Среќен роденден те сакам. Американски честитки за роденденски картички за деца се совршен начин да се споделат насмевки! Оваа честитка за роденден на девојче има слатко пони во забавен дизајн на умирање со мека стапка и треперлива фолија за да ја направи вашата желба за роденден! Споделете магични изненадувања со детските роденденски картички, како оваа картичка со пони за ќерка, внука, пријател, внука, соученик и секој што сјае светло!. Вклучен плик.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата