• Свеж
Скоро природно ft. Спирално кипарис вештачко дрво во цилиндарот за засадување на УВ отпорни

Скоро природно ft. Спирално кипарис вештачко дрво во цилиндарот за засадување на УВ отпорни

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Едноставна единствена спирала на бујна зелена зеленило се врти околу животно стебло. Засаден во сива цилиндрична планер на врвот со речни карпи, ова вештачко спирално кипарско дрво е направено за да биде привлечно. Оваа реална фабрика може да додаде живот во вашата канцеларија, дури и ако сте затегнати на вселената. Ставете го во аголот или држете го цврсто на вашата работна маса. Добредојдовте на вашите гости со пар од вашиот влез, бидејќи оваа ставка е отпорна на УВ. Бесплатно одржување, убавина во текот на целата година.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата