• Свеж
Чизми за целосни судови на мажите со композитни пети Здраво врвни патишта за чевли за чевли

Чизми за целосни судови на мажите со композитни пети Здраво врвни патишта за чевли за чевли

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овој моден напред во кошаркарскиот стил на кошарка има патент кожа и мрежа на горниот дел. Има комбинација од чипка и патент за лесно да се лизне. Надворешната плоча и формата што се вклопува во форма на неопренови ја прават оваа чевли безбедна и удобна. Тој е исклучително лесен и идеален за работниците кои се на нозе во текот на целиот ден. ASTM F2413-18 Композитен безбедносен пети црн патент кожа и мрежа горниот дел од екстремно светло тежина фитинг неопренови внатрешна контракција чипка и патент комбинација фиберглас шинк брза скокање супер перница од инсолизи отпорни на надворешна форма на мрсна влажна лизгачка тест .39 ASTM F2413-18 Електрична опасност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата