• Свеж
Thuphel Industries со висока оценка за пиксели во стилот на пиксели, графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Викторија Барнс

Thuphel Industries со висока оценка за пиксели во стилот на пиксели, графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

DEN 351.20
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметнички дела се однесуваат на : електроника; Џојстик; Видео игри, висок резултат, контролер. Дизајн од Викторија Барнс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата