• Свеж
Одморете го засолништето на микрофибер, Duvet Set, полн, јаглен

Одморете го засолништето на микрофибер, Duvet Set, полн, јаглен

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Поставениот комплет за покривање на микрофибер Restain Haven го комплетира вашиот утешител со тоа што донесува дополнителен мек и луксузен слој во вашиот кревет. Конструкцијата со четкани микрофибер е мека, издржлива и отпорна на дамки. Лесно вметнете го вашиот утешител преку копчето за копче на дното на капакот и зацврстете го на место со осум удобни врски. Овој производ е машина што може да се мие за да можете лесно да ја задржите вашата спална соба свежа и чиста. Три парчиња Duvet Set вклучува една обвивка за дувечки и две срамни сорамни; Утехот не е вклучен. Осум врски со духови се осигураат дека вашиот утешител останува безбедно на место додека спиете. Неверојатно мек четкан микрофибер е машина што може да се мие за да можете да ја задржите вашата спална соба сет да изгледа сосема нов за долг пат. Едноставен и разноврсен дизајн, овој утешител е достапен во пет различни опции во боја : јаглен, крем, сива, морнарица и бела боја. Додавањето на капакот на Duvet веднаш го ажурира чувството на вашата спална соба без да го замените вашиот омилен утешител. Овој утешител совршено се спарува со алтернативниот утешител на остатокот. Достапно во кралот Кинг, Калифорнија, кралица, полни и близнаци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата