• Свеж
Ли жени Флекс-опуштено опуштено вклопување карго Капри Пант

Ли жени Флекс-опуштено опуштено вклопување карго Капри Пант

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опис на производот Практично како нашиот основач, Х.Д. Ли, нашата страст им помага на луѓето да прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашен и се надевам затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И што ве придвижува, нè придвижува. Поместете го вашиот Ли. Тип на затворање : ZIP-FLY со детали за пакетот за пакети за пакети со копче : Ли, нашата страст им помага на луѓето да прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашен и се надевам затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И што ве придвижува, нè придвижува. Поместете го вашиот Ли. Тип на затворање : Поштеда-лета со затворање на копчето "Fit : Опуштено", "Подигнете : Mid", "Должина : на теле", "нога : директно", "отворање на нозете : 16 1/2 " "," Ockебови : Две џебови за заварување без затворање “,„ странични џебови : странични џебови на карго “.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата