• Свеж
Атлетски работи малку и големи момчиња лизгаат атлетски патики, големини 13-6

Атлетски работи малку и големи момчиња лизгаат атлетски патики, големини 13-6

DEN 368.00
Стока
Достапно е за нарачката

Theseе ги сакате овие лесни/исклучени атлетски чевли за вашето момче. Поканите патики на атлетските работи се разноврсен избор за училишни денови или викенд. Одликувајќи се со горната и цврста надворешна плоча, овие чевли за лизгање се како елегантни колку што се пријатни. Само на. Материјал : Рачно изработено горно и надворешно. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики на удобност : надворешна плоча отпорна на лизгање; издржливи материјали; Лесно вклучено/исклучено. Лизгајте активни патики за момчиња од мали деца од атлетски дела.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата