• Свеж
NANA Straight Bar W Side CZ Day Day Ring Female Femaleенски ден 1- камен, 10K бело злато со големина 11-камен22

NANA Straight Bar W Side CZ Day Day Ring Female Femaleенски ден 1- камен, 10K бело злато со големина 11-камен22

DEN 1382.40
Стока
Достапно е за нарачката

Сребреното сребро е одраз и ја одразува душата, се вели дека носи смиреност и рамнотежа на носителот. Овој директен бар прстен исто така може да биде подарок за вашиот значаен друг, особено кога се надевате дека ќе изградите силна врска со неа. Прстенот изгледа како најубаво уметничко дело и ви дава чувство на достигнување кога ќе ја претставите со тоа. Потоа кликнете на Персонализирајте сега за да го завршите процесот . Службата на брилијантност Цирконија е убава, пожелна замена за дијамантите. Време е да направите нешто за вашата мајка. Подаро и да и подари крајна мајки, каде што едноставноста се издвојува за часот и убавината на овој елегантен прстен толку вештачки дизајниран што скоро ќе го однесе здивот. Прославете ја специјалната жена во вашиот живот со семејна наследство што може да се пренесе од генерација на генерација. Практично е беспрекорно кога повеќето дијаманти имаат внатрешни подмножества или надворешни флеки. И, ќе ја најдете како ја грабнува, откако ќе ја претставите. За повеќе информации, погледнете ја сликата CAD на оваа листа. Брзо да покажете ectionубов кон вашата мајка или мајката како фигура во вашиот живот со тоа што giving дава неверојатен подарок во форма на прстен. Прстенот на мајките исто така ја симболизира силната врска помеѓу двајцата. Овој прстен на возрасна женска мајка доаѓа со ваш избор од 1 до 6 симулирани родени камења во сребро или цврсто 10 карат бело, жолто или розово злато. Кога ќе му подарите на овој специјален мајчински прстен на која било прекрасна дама во вашиот живот, без разлика дали е мајка, баба, сопруга или девојка, дефинитивно ќе направите прекрасен додаток на нивната колекција за накит. За да ја видите оваа опција, посетете ја нашата продавница следејќи ја врската над насловот на овој список и навигирајте се во категоријата Персонализирање на семејниот накит> прстени . Тркалезниот брилијантен пресек симулирана матични камења измери 3,0мм секој.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата