• Свеж
ЕВ од Елен Дегенерес женски тексас кошула

ЕВ од Елен Дегенерес женски тексас кошула

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Пролетен тренд да се инвестира. Оваа тексас кошула од ЕВ1 од Елен Деџенерис ја прави сезоната на список со ИТ со ласкаво вклопување, направена да се облече или надолу. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина S. должина на коленото. Предно затворање на копчето. Јака. Џебови на градите. Долги ракави. Достојни детали за танцување : Денимското миење го прави случајно, додадете појас и исклучен за да работите што одите!. 71% памук/28% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. EV1 од Елен Деџенерис, кошула за миење на светлина за жени. Овој инклузивен бренд од Елен Деџенерис беше буквално направен да „стави насмевка на лицето на сите!“ Не само што сè е прифатливо, туку и се е пријатно. Ова се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата