• Свеж
Студената индустрија Фудбалска боја Спортска графичка уметност Необратена уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Савана Милер

Студената индустрија Фудбалска боја Спортска графичка уметност Необратена уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Савана

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Уметничките дела се однесуваат на : сфера; Модерен, спорт, фудбал, спортска топка, апстрактна, урбана. Дизајн од Савана Милер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата