• Свеж
Швајцарски технолошки момчиња што одговараат на семејството Фау Шерпа целосна поштенска јакна, големини 4- & Хаски

Швајцарски технолошки момчиња што одговараат на семејството Фау Шерпа целосна поштенска јакна, големини 4- & Хаски

DEN 527.20
Стока
Достапно е за нарачката

Оценете го овој пријатна, удобен слој за вашето момче! Оваа јакна со целосна зип од Swiss Tech е дизајнирана во Soft Faux Sherpa, која е совршена за да го задржи топло на студените утра кои се упатуваат кон училиште или учествуваат во неговите омилени активности за викенд. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Средна тежина. Јака : исмејувачки врат. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долго. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Детали за Faux Sherpa. Јакната на момчињата на Шерпа од швајцарската технологија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата