• Свеж
Сет за лесни бебиња за девојчиња за бебиња и облеки за нозе, 2-парчиња, големини 0- месеци

Сет за лесни бебиња за девојчиња за бебиња и облеки за нозе, 2-парчиња, големини 0- месеци

DEN 322.56
Стока
Достапно е за нарачката

Преслатко! Пополнете го изгледот на вашето бебе со овој лесен пила со две парчиња облеки што вклучува текстурирани хеланки и каросерија за кратки ракави што одговараат. Ова меко и стилско дуо е совршено за удобно време на игра и секојдневно. Одликувајќи се со стилизирање на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност, ќе можете лесно да ги мешате и да одговарате на овие две парчиња со нашиот одличен избор на врвови и дното. Само на. Материјал : Бодисит : 100% органски памук; Леглави : 95% органски памук/5% спандекс. Сет вклучува : 1 каросерија и 1 пар хеланки. Карактеристики на каросеријата : екипаж; кратки ракави; скут на рамената; џеб на градите; Затворање на копчето Snap на дното. Карактеристики на хеланки : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Лесно-пишано бебешко тело и сет на облеки за нозе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата