• Свеж
Women'sенски снег ја искористи четвртина патент јакна

Women'sенски снег ја искористи четвртина патент јакна

DEN 951.68
Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестермахин миење ладно, миење со слични бои, само белило на не-хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо 100% полиестермахинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво, ниско железо .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата