• Свеж
Бесплатно собрание машко руно кардиган, големини XS-3XL

Бесплатно собрание машко руно кардиган, големини XS-3XL

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Нема шанси! Најдовте неколку дупки во вашите влечења и бујни плетења? Дефинитивно е време да се истражат нови (и кул) сартиријални можности .. како кардиган од слободното склопување. Овој засекогаш кардиган е направен во руно од памук и лесно слоеви над вашите графички маички и карирани кошули за целосен изглед кој е пријатна и полиран. Предните џебови го прават практичен избор, така што имате повеќе простор да ги намалите најважните работи. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на руно; Цврст тон. Машко руно кардиган од слободно собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата