• Свеж
Goodyear Wrangler Fortitude HT 255 65R 95Y лесен камион гума

Goodyear Wrangler Fortitude HT 255 65R 95Y лесен камион гума

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Advan Sport V105 е гума за ултра-високи перформанси дизајнирана за употреба на автомобили за перформанси и им нуди на возачите силно ракување заедно со самоуверено влажно влечење. Goodyear Wrangler Fortitude HT 255/65 R18 95 Y лесен камион гума.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата