• Свеж
Women'sенски Дизни принцеза Ариел Алуил Алуминиумски часовник - два тона

Women'sенски Дизни принцеза Ариел Алуил Алуминиумски часовник - два тона

DEN 2016.00
Стока
Достапно е за нарачката

Време е да го носите вашиот сакан лик на вашиот зглоб со овој официјално лиценциран часовник на Дизни. Чувствувајте се самоуверено да го носите овој часовник направен со најквалитетни материјали, прецизно движење на јапонски кварц за точно водење време и гаранција за една година на производителот. Може да бидете сигурни дека вашиот часовник ги следи модните трендови во сезоната, или едноставно да останете класични со гроздобер инспириран дизајн. Секој часовник е специјално дизајн за да се повика на класични спомени со вашите омилени ликови. Карактеристики : бел (бирање), не'рѓосувачки челик (опсег), минерал (лице), легура (хардвер) Предложена возраст : Возрасна употреба само тежина : .5 фунти Приказ на гледање : Аналогно време на прикажување на време на часовникот : 1,49 инчи Извор на енергија : Батерија- Напојувана батерија : 1 SR626 SW сребрен оксид, потребен, вклучен грижа и чистење : место или избришете чиста гаранција : 1 година ограничена Вора.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата