• Свеж
Маж за кратки ракави Доксејд Шамбрај солидна кошула за печатење

Маж за кратки ракави Доксејд Шамбрај солидна кошула за печатење

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Топлите денови и ноќи покрај брегот бараат удобна кошула со лак. Овој стил на кратки ракави на шамбрај има пократок полите за уреден неоткриен стил и има кул FX лепенка на задниот врат за трајна удобност. Cool FX ви помага да ве олади и удобно кога се зголемуваат температурите. Незавидена должина - дизајнирана да се движи. Краток ракав.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата