• Свеж
Се прашувам на нација на девојчињата на нација, случајниот лак стан

Се прашувам на нација на девојчињата на нација, случајниот лак стан

DEN 335.84
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете го завршниот допир на омилените облеки на вашата мала дама со случајниот лак на девојчињата од Wonder Nation. Одликувајќи се со светло обоена платно и цврста надворешна плоча на TPR, овие обични станови ќе направат удобен и стилски додаток на нејзината растечка колекција на чевли. Големиот лак на предниот вамп ќе додаде личност на нејзиниот изглед, додека тркалезната пети ја одржува удобна додека таа трча околу игралиштето со пријателите. Завршувањето на оваа симпатична чевли се ѓон што не се обележуваат и подножјето за подножје за дополнителна удобност. Достапни во разновидни бои, овие чевли убаво ќе се спарат со симпатична туника и хеланки или графички мета и фармерки. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Обичен лак на девојчињата на чудо нација : Горна : 100% памук. Outsole : 62% полиестер, 38% TPR. Чевли за девојчиња. Цврста боја. Голем лак на вамп. Тркалезна пети. Подготвено стапало. Густ ѓон. Достапно во разновидни бои. Користете мека четка за влакната за да отстраните каква било површинска нечистотија или прашина од чевлите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата