• Свеж
Овошје на разбој девојки изградени решетки за памучни спортови за памук

Овошје на разбој девојки изградени решетки за памучни спортови за памук

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Продолжете да се движи во плодот на разбојните девојки изградени спортски градници! Одличен секојдневен градник, класичен пресек и флексибилна ткаенина ќе ја задржи поддржана без да ја ограничи. Дајте му на девојката во вашиот живот добар почеток со овошје на разбојот. Дизајнирана да и ’даде поддршка додека giving дава соба да расте, испробан и вистински плод на разбојните под -парчиња е совршен избор за вашата девојка што расте. Ткаенина : 95% памук, 5% спандекс; 4 пакет; Флексибилна, ткаенина за дишење; Класичен, спортски градник стил; Повлечете го стилот; Широки ленти; Безусловна гаранција; Дополнителни бои на располагање; Упатства за нега : Машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Ниско железо кога е потребно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата