• Свеж
Сензор за позиција на коленесто вратило на Обединети Кам-мотор

Сензор за позиција на коленесто вратило на Обединети Кам-мотор

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Сензорот за положба на мотор на моторот на Обединетиот мотор за палење изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за положба на моторните вратила за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за положба на моторот на моторот на Обединетите мотори за палење е достапен за употреба на патишта и надвор од употреба и се дизајнирани за сите временски услови. Сензор за позиција на мотори на Обединети CAM-135.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата