• Свеж
Brinley Co. omensенски удобно пена од бадем пети Rainboot

Brinley Co. omensенски удобно пена од бадем пети Rainboot

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Класична силуета во Челси направена со гумени горе за водоотпорен дизајн. Даината е лесно да се повлече со јазичето на потпетицата и страничните детали за истегнување. Цврста надворешна плоча и удобна пена од 12 мм ™ подножје го комплетира овој дождлив ден од суштинско значење од Бринли Ко. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : гума. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 12 мм удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата