• Свеж
Современи теми реверзибилни килими за бања памук, 20 28

Современи теми реверзибилни килими за бања памук, 20 28

DEN 571.20
Стока
Достапно е за нарачката

Облекајте ја вашата бања со удобност и луксуз со додавање на овој 100-процентен памучен килим за бања со модерни нишки. Дарежливо реверзибилниот килим е достапен во најразлични бои за да го истакне вашиот декор на бањата. Луксузниот, фин памук се чувствува исклучително мек под нозете, додека специјално инженерните памучни јамки се дизајнирани да ја впиваат влагата и брзо да се исушат за одлична апсорпција. Кога на вашиот килим му треба освежувачки, едноставно фрлете го во мијалник и фен за брза и лесна грижа. Карактеристики : . 100% турски памук. Реверзибилен. 20? x 28?. Дополнителен абсорбента. Брзо сушење. Направено со нула предиво за пресврт за супериорна мекост и луксузна удобност. Реверзибилен. 20 x 28 инчи. Нулта предива за пресврт. Супериорна мекост. Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата