• Свеж
Marvel's The Avengers меки коцки за складирање

Marvel's The Avengers меки коцки за складирање

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Организирајте ги вашите малечки играчки и додатоци со овие коцки за складирање на Avengers 2 пакет. Вашето дете ќе ги сака овие коцки со неговиот омилен лик. Коцките се супер конвејтни и имаат рачки за лесно носење. Двете коцки можат да се користат околу куќата за да се уредуваат каде и да ви треба. Кога не се во употреба, тие исто така можат да бидат склопени и затегнати. Вклучува 2 коцки за складирање што може да се склопуваат. Карактеристики рачки за лесно носење од соба во соба. Совршено за држење книги за деца, играчки и додатоци. Димензиите на коцките се 10 '' x 10 ''.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата