• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Белиот храм x платно уметност од Филип Хугонард

Трговска марка ликовна уметност Белиот храм x платно уметност од Филип Хугонард

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Белиот храм X“ платно уметност од Филип Хугонард : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата