• Свеж
Кажи што? Облека за долг ракав на јуниори со долги ракави

Кажи што? Облека за долг ракав на јуниори со долги ракави

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Леле и заслепувајте ја толпата во пенлив фустан од кажете што? Овој плетен фустан на пуловер додава стил и пизаза на која било забава. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. приближно. 34 ”долг од центарот на вратот. Над коленото. Исмејувачки врат; обвивка. Работнички украси од предната страна; Ребрестиот врат, манжетните и полите. Нелиран. 70% рајон/30% полиестер. Миење на рацете. Направено во Кина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата