• Свеж
Ixtreme Boys Colorblock Pop Zip Зимски пуфер јакна, големини 4-18

Ixtreme Boys Colorblock Pop Zip Зимски пуфер јакна, големини 4-18

DEN 767.68
Стока
Достапно е за нарачката

Доаѓа зимата! Подгответе го вашето момче и чувајте го покриен со оваа јакна со поп -пафтер со поп -зип од Ixtreme. Со предни џебови и странични џебови, тој може да ги задржи рацете топли и да обезбеди помали најважни работи како нараквици и белезници. Аспираторот со руно го држи прилепува, додека поларното поставување на руно додава дополнителен слој на тост. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови на градите; 2 странични џебови за да се одржат најважните работи. Карактеристики : Поларна обвивка за руно; водоотпорен. Момчињата со боја на момчињата со качулка со аспиратор од ixtreme.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата