• Свеж
Арт за бања на гепард, сет од 2

Арт за бања на гепард, сет од 2

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убави, украсни лајсни, давајќи им на секој дизајн убаво, естетско чувство. Cheetah Bath Art, сет од 2 : врамена уметност во Bathид од бања. Лесно е да се обеси. Хангер за пила. Севкупна големина : 14 "x 14" секоја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата