• Свеж
Бесплатно гравура персонализиран полиран единечен бар -гравиран меморијален ѓердан за чување на урн пепер носител крема за накит бесплатно инка комплет брод след?

Бесплатно гравура персонализиран полиран единечен бар -гравиран меморијален ѓердан за чување на урн пепер носител крема за накит

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите парчиња накит за кремирање се опремени со прекрасна кутија за накит со потписи на Velvet Anavia во А и ланец вклучени без дополнителни трошоци со секое купување. Нашиот накит доаѓа спакуван во кадифена кутија за накит, подготвена за подарок. Секој ѓердан може да се наполни со еден од комплетите за инка на Анавија лоциран во табулаторот Додатоци. Приврзоците можат да бидат исполнети со мали количини на предмети (т.е. кремирање пепел, сушени цвеќиња, парфеми, миленичиња коса, песок, прашоци или течности) по ваш избор. Целиот наш накит за кремирање е направен со 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик. Нашиот накит е загарантиран да не избледи или да оцрни со текот на времето и е хипоалергичен што го прави безбеден за луѓето со алергии. Поради висококвалитетниот метал што се користи за правење на нашите производи, тие ќе траат цел живот. Изработено од 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик . Големина на приврзокот : 47x7mm/1.07 xe2 x80 xb3x1.08 xe2 x80 xb3 ланец : 22 "синџир на змии. лажичка меморијална пепел . Гравеј 1 линија и 3 карактери максимум по линија . Бродот Следен работен ден!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата