• Свеж
Група AFFH1120RRED Мал склоплив ѓубре може 0. lb. со освежувач на воздухот

Група AFFH1120RRED Мал склоплив ѓубре може 0. lb. со освежувач на воздухот

DEN 159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Водоотпорен полиетиленски материјал со паметен дизајн кој го склопува ѓубрето кон 3 инчи за складирање на заштеда на простор и внатрешна пролет се појавува кога сте подготвени за употреба. Врзете го со нашиот освежувач на воздухот! Овој освежувачки мирис е исклучителен, моќен и ќе го направи вашето возење попријатно. Едноставен акцент на вашиот автомобил, но ја прави целата разлика. Број на дел од производителот : AFFH1120 RRED пакетот вклучува : 1 конзерва за ѓубре. Наклони на 3 инчи за складирање за заштеда на простор, внатрешната пролет ја појавува за употреба. Лесен, преносен, лесен за носење, склопувачки конзерва за ѓубре. Направено од траен полиетиленски материјал, водоотпорен и лесен за чистење, поставува за секунди. Материјал : полиетилен. Совет за чистење : Избришете го чисто. Димензии : Мали : 6.3x 8.3 . Бренд : FH група. Тежина на производот : 0,25 lb.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата