• Свеж
Шема На Едноставност: Лесен За Шиење, Едноставност Шема За Шиење Промаши Панталони, Плетен Елек, Фустан Или Врвни Големини А

Шема На Едноставност: Лесен За Шиење, Едноставност Шема За Шиење Промаши Панталони, Плетен Елек, Фустан Или Врвни Големини А

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Координативен фустан, врв, елек и панталони. Фустанот и горниот дел се повлекуваат и тенки. В - вратот елек е повлекување и лабава фитинг. Панталоните имаат еластична половина. Лесно За Шиење. Дизајниран и со големина само за истегнување плетени. Може да се конструира со помош на преклопувач/сергер. Големина : а (XXS-XS-S-M-L-XL-XXL). Предложени Ткаенини : .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата