• Свеж
јубнлви жени бикини со висок струк сет за бикини костим за капење за жени со долги ракави костими за капење на плажа носете костим за капење

јубнлви жени бикини со висок струк сет за бикини костим за капење за жени со долги ракави костими за капење на плажа носете

DEN 447.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Полиестер. Стил На Ракав : Редовен. Стил : . Тежина : 150 (С-Л). Пакетот вклучува : 1x Костими За Капење Долги Пливачки Шорцеви за Жени 3xl Костими за Капење За Женска Табела : . Големина : S Под Биста : 65cm/25.59" Половината : 65cm/25.59" : 71cm/27.95" Долна Должина : 25cm/9.84"Големина : M Под Биста : 70cm/27.56" Половината : 70cm/27.56" : 76cm/29.92" Долна Должина : 26cm/10.24"Големина : L биста : 75см/29.53" половината : 75см/29.53" : 81см/31.89" Должина На дното : 27см/10.63"големина : xl Под Биста : 80см/31.50" половината : 80см/31.50" : 86см/33.86" Должина На дното : 28см/11.02" ова бикини костим за капење за жени со покриеност, ретро костим за капење, за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Костим За Пливање За Жени Долги Дами Костими за Капење Со Шорцеви Женски Сончоглед Костим За Капење Врвот. Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве Молиме Не Користете . Сите Наши Алишта Се Дизајнирани За Азиски Фигури, Што Значи Дека Би Биле Помали Од Нормалните Европски Големини. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Сопствена Табела Со Големини Наместо Табела Со Големини И Можете Да Ја Најдете На Нашите Слики Или Од Описот. Спортски Костими За Капење За Жени 1 Парче Костими за Капење За Девојки Големина 14-16 Чипка Пливање Шорцеви За Жени Плус Големина. Материјал : Полиестер, Ткаенината Е Удобна, Еластична И Издржлива.Направени Од Материјал, Мазна И Мека Чувство Халтер Бикини Костим за Капење За Тинејџери Шарени Здолниште Во Собата Здолниште.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата